Sakarya Haberleri, Sakarya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Yazar Yağmur imza ve söyleşi gününe katıldı

Aşkın içimizdeki varoluşundan ve gün yüzüne çıkmasından bahseden Yağmur, her bireyin birbirinden farklı olduğuna dikkat çekti. Yağmur, aynı zamanda yazdığı eserlerle ilgili küçük anekdotları kitapseverlerle paylaştı.

Serdivan Kitap Fuarı ile ilgili duygularını da paylaşan Yağmur, tarihi bir atmosfer içerisinde bulunmaktan son derece memnun olduğunu belirterek, özellikle alanın ortasındaki Çınar altı sohbetlerinin kitapların ruhuyla özdeşleştiğini söyledi. Yağmur, “Kendimi Sultan Ahmet’te tarihi bir mekanda yıllardır süregelen geleneksel bir organizasyonda gibi hissettim” dedi.

Söyleşinin hemen ardından hayranlarının kitaplarını imzalayan Yağmur organizasyon noktasında da Serdivan Belediyesini tebrik ettiğini belirterek, “Oluşturulan tarihi hava o kadar güzeldi ki söyleşiye, muhabbete ve sohbete devam edesim geldi, alandan ayrılmak istemedim. Sadece söyleşi değil sizin gibi gençlerin kendilerini gerçekleştirme evrelerinde bu tarz girişimlerde bulunmaları bizler için çok önemli, güzel imkanlara ev sahipliği yapan Serdivan’a teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Fuar alanından ayrılmayan ve kitapseverlerle vakit geçirerek muhabbet eden Yağmur, fuar kapanış saatine kadar hayranlarıyla Çınar altında sohbet etti.

Bir önceki yazımız olan Lise öğretmeninden Vali İrfan Balkanlıoğlu’na sürpriz başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi