Sakarya Haberleri, Sakarya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

TEOG İngilizce (Yabancı Dil) sınav yorumları! TEOG sınavı nasıldı?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen 27 Nisan TEOG İngilizce sınav yorumlarını sizler için derledik. 2017 yılı TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) sınavı 2.dönem İngilizce dersi yorumlarını haberimizin alt bölümünde yer alan yorum bölümünden değerlendirebilirsiniz. İşte TEOG İngilizce sınavı yorumları 

TEOG sınavı bugün yapıldı. TEOG İngilizce sabah oturumunda 8. sınıf öğrenciler ter döktü. Peki TEOG İngilizce soruları nasıldı? TEOG İngilizce soruları kolay mıydı yoksa zor muydu? Öğrenciler ve veliler TEOG İngilizce sınavını yoruluyor.

TEOG SINAVI HAKKINDA YORUM YAPMAK VE YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Siz de 2017 TEOG İngilizce sınavı sorularının yorumlarını haberimizin yorum bölümüne yazın milyonlar TEOG soruları ve yorumlarını okusun.

TEOG YABANCI DİL KONULARI

2.Dönem TEOG Sınavı’nda Yabancı Dil Testi’nde öğrenciler şu konulardan sınava girdiler;

Unit 1 – Friendship
Unit 2 – Teen Life
Unit 3 – Cooking
Unit 4 – Communication
Unit 5 – The Internet
Unit 6 – Adventures
Unit 7 – Tourism
Unit 8 – Chores

YABANCI DİL (İNGİLİZCE) TEOG SINAVI YANLIŞ SORULAR DOĞRU CEVAPLARI GÖTÜRECEK Mİ?

Daha önce yapılan liselere geçiş sınavları ya da üniversite sınavları başta olmak üzere 4 yanlış cevap 1 doğru soruyu götürürken bu uygulama TEOG sınavları için geçerli değil. Yani TEOG ingilizce sınavında soruya yanlış cevap verseniz de doğru olan cevaplarınız bundan olumsuz etkilenmiyor.

20 Soruluk 2.Dönem TEOG Yabancı Dil (ingilizce) Testi, pek çok öğrencinin başarısı için ayırıcı ve belirleyici bir bölüm. TEOG Yabancı Dil (ingilizce) testi saat 11.20’da başlayacak ve 12.00’ta sona erecek

TEOG  Fen bilimleri, İnkılap, İngilizce soru ve cevapları

TEOG İNGİLİZCE SINAV SONUCU

TEOG Yabancı Dil (ingilizce) sınavı sonuçlarını öğrenmek isteyen velilerin ve öğrencilerin öncelikle e-okul.meb.gov.tr sayfasına girerek ”Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş” yapmaları gerekmektedir. Ardından Öğrenci T.C. Kimlik No ve Öğrenci Okul No kutucuklarına doğru bilgileri girdikten sonra e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne giriş yapabilirler. e-Okul VBS üzerinden sadece ingilizce TEOG sınav sonuçları değil aynı zamanda öğrencinin en son notları ve en son devamsızlık bilgisine de ulaşılabiliyor.

İLİŞKİLİ HABERLER

Bir önceki yazımız olan GAÜ’den Eskişehir ve Kütahya çıkarması başlıklı makalemizde girne amerikan üniversites, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi