Sakarya Haberleri, Sakarya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

SAÜ ile valilik arasında işbirliği protokolü imzalandı

Sakarya Yüzme Havuzu toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Fatih Çelikel ve davetliler katıldı. Gerçekleşen törende konuşan Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, “Eğitim bir kaç unsurdan oluşuyor. Kurumlar, öğretmenler, eğitim yöneticileri, veliler bu unsuların içerisinde yer alır. Bunlar içerisinde en önemli unsur öğretmenlerimizdir. Öğretmenlerimiz mezun olduktan sonra bilgilerine ilave yapmadan eğitim hayatlarını sürdürmeleri düşünülemez. Rektörümüz ve üniversitemiz gönüllü olarak, öğretmenlerimize performans arttırıcı, eğitim vereceklerdir. Bugün gerçekleşen protokol ile üniversitemizin eğitim fakültesi, öğretmenlerimize çağın gereksinimine uygun yeni eğitim teknikleri konusunda, destek olacaklardır dedi.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas, önceden de üniversite ile Sakarya Valiliği arasında, Sakarya’da ki öğretmenlerin yetkinlikleri arttırmak noktasında projelerin var olduğunu Türkiye’ye örnek olacak bir projeler geliştirdiklerini dile getirdi. Konuşmaların ardından imza töreni gerçekleşti.

Bir önceki yazımız olan Başkan Alemdar, Kemalpaşa Mahallesi’ne misafir oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi