Sakarya Haberleri, Sakarya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Hande Ataizi'ye büyük şok! Programı o gerekçeyle 2 ayda yayından kaldırıldı

31 Temmuz tarihinde başlayan ve sunuculuğunu Hande Ataizi’nin üstlendiği ”Sen İste Yeter” adlı televizyon programının yayın hayatına son verildi. Programın yayından kaldırılma gerekçesi olarak reytinglerinin düşük olduğu sunuldu.

Yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği ve yaklaşık 2 aydır süren reality programı “Sen İste Yeter”in ekran macerası 2 ay sürdü. Kanal yönetimi programın aldığı reytinglerden memnun olmadığı için bugün itibariyle ekranlara veda etti.

REYTİNG ENGELİNE TAKILDI!

Kanal yönetiminin programın aldığı reytinglerden memnun olmadığı için bu kararın alındığı belirtiliyor. Hande Ataizi böylece programın sonlandığını sosyal medyadan duyurarak izleyicilere veda etti.

BİRKAÇ KİŞİYİ GÜLÜMSETEBİLDİYSEK NE MUTLU BİZE

Hande Ataizi sunuculuğunu yaptığı ”Sen İste Yeter” adlı televizyon programın sona erdiğini sosyal medya aracılığıyla takipçilerine duyurdu. Hande Ataize programın yayın hayatına son verilmesinin ardından instagram hesabı üzerinden şu sözlere yer verdi: Daha nice güzel projelere. Birkaç kişiyi gülümsetebildiysek ne mutlu bize

Bir önceki yazımız olan Kördüğüm 55.bölümde neler olacak? 55.bölüm fragmanı başlıklı makalemizde hint dizisi, kördüğüm fragman ve Kördüğüm Kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi