Sakarya Haberleri, Sakarya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gönül sofraları Pamukova’da kuruldu

iftar sofralarını Pamukova’da kurdu. Huzur sofralarında buluşan Pamukovalılar hep birlikte oruç açtı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Mahallemde İftar Var’ programları Pamukova’da devam etti. Pamukova İlçe Milli Eğitim önünde gerçekleştirilen 4. iftar buluşmasına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın, daire başkanları ve çok sayıda Pamukovalı misafir oldu.

Program İstanbul Piyale Paşa Camii İmamı İshak Danış’ın Kur’anı Kerim tilaveti ile başladı. İftar sofralarını tek tek ziyaret eden Başkan Toçoğlu, Ramazan Ayı’nın huzur ve bereket getirmesini temenni etti. Okunan ezan sonrası gönül sofralarında buluşan vatandaşlar dualarla oruçlarını açtı. Programın sonunda Hayali Seçkin Bayramoğlu’nun meddah gösterisini dikkatle dinleyen minikler ise keyifli bir akşamı geride bıraktı.

Bir önceki yazımız olan Mobil Etkinlik Tırı yüzleri güldürüyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi