Sakarya Haberleri, Sakarya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bu sene 20 Bin Öğretmen Ataması ne zaman yapılacak?

Öğretmen adayları gözünü bu habere çevirdi. 2017 yılında öğretmen atamaları ne zaman olacak? 20 bin öğretmen atamasının yapılacağı tarih MEB tarafından açıklandı mı? İşte mülakattan başarılı bir şekilde geçip atama beklen öğretmenlerle ilgili son dakika gelişmeler…

20 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI NE ZAMAN YAPILACAK?

20 Bin Öğretmen Ataması tarihi net olarak açıklanmasa da, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz tarafından beklenen açıklama gelmiş durumda.

Öğretmen Adayları atama için son derece heyecanlı. Ülke genelinde yapılan yeni derslikler ve eğitim hamleleri, zaten ihtiyaç olan öğretmen kontenjanında yeni ihtiyaçlar doyurmuş durumda.

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz da bu konuya dikkat çekerek, öğretmen atama tarihi konusunda şunları söyledi;20 bin öğretmenin mülakatını yaparak atamasını gerçekleştirdik. 20 bin öğretmenin de mülakatını tamamladık. Önümüzdeki ay atamasını yapacağız. Bir kaç hafta içinde 20 bin öğretmen ataması’nın net tarihi’nin açıklanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan AÖL sınav giriş belgesi çıkartma sayfası! 2017 Sınav yerleri... başlıklı makalemizde 2017 aöl sınavı, aöl ve aöl 3.dönem giriş yerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi