Sakarya Haberleri, Sakarya Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Akyazı Belediyesi bayramı için hazırlıkları tamamladı

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tüm cadde ve sokaklarda detaylı temizlik çalışması, sağlık işlerinin Kurban Kesim yerlerinin ilaçlanması ve temizlenmesi, kurban kesimi yapılacak yerlerin belirlenmesi sağlığa elverişli hale getirilmesi için hazırlanması çalışmalarını tamamlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçede bulunan tüm mezarlıkların bayramda yapılacak ziyaretlere hazır hale gelmesi, temiz ve bakımlı olması için, ot biçme, yabani ot ve diken temizliği, ağaç budama, bozuk kilitli parkelerin değiştirilmesi ve bozuk zemin olan yerlerde düzeltme, mezarlık duvarlarının ve mezarlık içerisinde alanların boya, badanalarının yapılması, ziyaretçiler için oturma ve Kur-an okuma yerlerinin temizliği gibi birçok çalışmayı yürütüyor.

Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban bayramı boyunca kurban atıklarını toplama işlemlerini Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de sürekli olarak Kurban kesim yerlerini denetleyecek. İlçe genelinde bayram boyunca trafiği rahatlatmak ve ilçenin huzur ve güvenini sağlamak, seyyar satıcı ve dilencilere müsaade etmemek için rutin olarak devriyelerini sürdürecek ve bayram boyunca kesintisiz hizmet verecek.

Bir önceki yazımız olan Denizde kaybolan gencin cesedi karaya vurdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi